خانه / آرشیو صوتی و تصویری مراسمات / مراسم جشن فجر انقلاب باحضور مردم ولایی افسریه

مراسم جشن فجر انقلاب باحضور مردم ولایی افسریه

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، حجت الاسلام علم الهدی در ابتدای این نشست از تواضع دکتر انجمنی شهردار منطقه تقدیر کرد و گفت: خدا را شاکرم که چنین مسئولین دلسوز، انقلابی و متواضعی در مملکت وجود دارد که ثمره انقلاب است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: همانطور که خداوند متعال به امت اسلام در قرآن مجید فرمودند الگوی حکومت اسلامی همان وحدت ملی است .چنانچه  وحدت ملی وجود داشته باشد می توان به پیروزی دست یافت.

حجت الاسلام علم الهدی در ادامه یادآور شد: قبل از انقلاب رژیم به اختلاف بین مردم اقدام و با از بین بردن وحدت، مردم را به قومیتهای مختلف تقسیم کرده بود که با رهبری امام راحل این وحدت شکل گرفت.

بنابراین گزارش، دکتر انجمنی شهردار منطقه در ابتدای نشست ضمن خیرمقدم به حجت الاسلام علم الهدی و تشکر از بسیجیان و هیات امنای مسجد فاطمیه گفت: این نظام به برکت و پشتیبانی مردم ولایتمدار که با دستهای خالی و مشتهای گره خورده و با رهبری و زعامت حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید.

وی درادامه با اشاره به اینکه شهروندان این منطقه مردمانی ولایتمدار هستند افزود: این عزیزان در صحنه های مختلف نظیر به ثمر رساندن انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و … همواره پیشگام و پیشرو بوده و حضور موثر داشتند.

شهردار منطقه با اشاره به اینکه نهالی که در روزهای اول انقلاب کاشته شد اکنون به درخت ۳۷ ساله ای تبدیل شده  خاطر نشان کرد: امروز شاهد این هستیم که سربازان ولایتمدار، نیروهای آمریکا را در خلیج فارس تسلیم خود می کنند و مقاومت مردم ایران امروزه در سوریه، لبنان، یمن و دیگر نقاط جهان الگو قرار داده شده است.

دکتر انجمنی سپس یادآور شد: خدمت بی منت شهردار تهران طی ده ساله اخیر، تغییر اساسی دردیدگاه شهروندان ایجاد کرده است و مردم شهرداری تهران را از خودشان می دانند.

به گفته وی امروز در شهرداری تهران با مدیریت جهادی دکتر قالیباف و رویکرد ایشان برای خدمت بی منت به مردم ، همکاران من در طول ۲۴ ساعت بیشتر از ۱۷ ساعت به انجام خدمت می پردازند ومی دانم هرچقدر که ما بدویم باز هم نمی توانیم پاسخگوی بزرگواریهای مردم بوده و زحمات آنان را جبران کنیم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: همانطور که در طول تاریخ با رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ایستادگی کردیم در ۲۲ بهمن ۹۴ نیز حضور پرشور داشته و در انتخابات نیز باشکوه حاضر شویم.

 

 

 

 

همچنین ببینید

کلاس های تابستانی مقطع نوجوانان ابتدایی و راهنمایی مسجد فاطمیه افسریه

کلاس های تابستانی مقطع نوجوانان ابتدایی و راهنمایی

کلاس های تابستانی مقطع نوجوانان ابتدایی و راهنمایی مسجد فاطمیه افسریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 5 =

 مسجد بلاگ  ستادعالي كانون هاي فرهنگی و هنری مساجد كشور جشنواره‌ی بزرگ فرهنگی هنری جوانان مساجد ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور  اداره کل کتابخانه‌های مساجد کشور